Radin fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli!!! Ovde ćete pronaći o Radi Manojlović i ponesto o zvezdama granda 2007. Voli vas vaš Admin...
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ovo je jedan Milanov intervju iz novina "Svet"

Ići dole 
AutorPoruka
LocaPorUcker
Admin
LocaPorUcker


Broj poruka : 149
Datum upisa : 11.11.2008
Godina : 29

ovo je jedan Milanov intervju iz novina "Svet" Empty
PočaljiNaslov: ovo je jedan Milanov intervju iz novina "Svet"   ovo je jedan Milanov intervju iz novina "Svet" EmptySre Nov 19, 2008 1:48 pm

Milan Stankovic i Rada Manojlovic
>> 28.10.2008.

SVET INTERVJU - MILAN STANKOVIĆ: "POSLE JEDNE SMS PORUKE RADA I JA SMO SHVATILI DA JEDNO PREMA DRUGOM GAJIMO EMOCIJE!"

Da se na vreme nisu zaustavili, Radmila Manojlović i Milan Stanković su bili na dobrom putu da prevaziđu kolege Leontinu i Željka Joksimovića koji su nekoliko godina poricali da su u ljubavnoj vezi, iako im to, možemo reći bez preterivanja, niko nije verovao. Finalisti prethodne sezone "Zvezda Granda" pet meseci su tajili da su više od najboljih drugova, kako su se dugo predstavljali, napokon rešivši da u javnost istupe sa priznanjem da već dugo "dele postelju". Tačnije, Milan je taj koji je odlučio da prelomi.


"Gade mi se parovi koji javno iznose najsitnije detalje o svojim vezama, pričaju gde su se prvi put poljubili, ko je koga obukao, a kao propratnu ilustraciju obavezno šalju fotografije prethodno dobro "ispeglane" u fotošopu. Trudim se da sa Radom ostvarim što normalniju vezu, i samo zbog toga sam odlučio da progovorim na tu temu. Potrebno mi je da sa devojkom bez ustručavanja mogu da izađem na ručak, a da pri tom ne strepim hoće li nas neki konobar prepoznati i brže-bolje dojaviti paparacima gde smo, kao što se dešavalo. Hoću da se takvih i sličnih stvari rasteretim, jer one i te kako mogu da naškode vezi. Nekoliko osoba me je posavetovalo da priznam da smo Rada i ja zajedno, i da tako skratim sebi muke", iskren je Milan.

Ko te je konkretno savetovao?
Između ostalih i naš producent Žika.

Zar su konobari zaista u dosluhu sa paparacima, kao što tvrdiš?
Gotovo sam siguran, mada verujem da ti bolje znaš odgovor na to pitanje. Sećam se da smo na nekom splavu imali zakazan intervju, i da je nekoliko minuta pošto smo se pojavili jednom dnevnom listu javljeno gde nas mogu uslikati.

Poznati muškarci obično kriju da imaju devojke iz straha da ne ostanu bez obožavateljki.
Naprotiv, moji fanovi su srećni zbog moje veze, a to mi je, uz mišljenje majke i nekoliko bliskih ljudi, i jedino važno. Šta drugi misle, iskreno, baš me briga. Što se tiče skrivanja u vezi s tim da li imam devojku ili ne, želeo sam samo da izbegnem razvlačenje po novinama, što mi, nažalost, nije pošlo za rukom. Ne želim da moj emotivni život bude javna stvar, i nastojaću da ga sačuvam samo za sebe. Ovo je prvi i poslednji put da o svojoj vezi govorim za neki medij.

Kome ste prvom poverili da ste zajedno?
Rada i ja smo to relativno dugo krili gotovo od svih. Jedine dve osobe koje su za to znale su moja sestra Ivana i Radina sestra Maja.

Čak se ni mami nisi poverio?
Kao što čuješ. Mama je oduvek imala apsolutno poverenje u mene i uvek je podržavala savaku moju odluku. I sada je tako. A vidim i da je zadovoljna.

Kolegama ste to otkrili tek letos u Crnoj Gori...
Nismo mi nikome ništa otkrili, već su nas provalili. Samo su nam jednog dana otvoreno rekli da nema potrebe da se skrivamo kad ionako znaju da smo u vezi. Kasnije sam saznao da su nam pričali iza leđa ko je šta video na osnovu čega su donosili zaključke.

I kako su reagovali kad ste im potvrdili sumnje?
Do danas nisam čuo nijedan negativan komentar.

Dušanu Svilaru si, navodno, zamerio što je javno komentarisao vaš odnos, tačnije što je, dok ste vi to na sva usta demantovali, potvrdio da ste zajedno.
Nisam mu ništa zamerio, ali smatram da je nekulturno pričati o privatnom životu drugih, pogotovo ako taj neko ima poverenja u tebe. Eto, samo to.

Kada si i kako shvatio da te za Radu vezuje nešto više od prijateljstva?
Zvučaće kao fraza, ali zaista se sve desilo spontano. Volim da istaknem da smo nas dvoje pre svega prijatelji i da ćemo, ma šta da se sutra desi, to zauvek i ostati. Rada me često pita gde sam bio proteklih godinu dana, a ja ne znam šta da joj odgovorim. Zbog velikog pritiska koji sam osećao u vezi sa prošlogodišnjim takmičenjem dugo nisam imao devojku, niti sam to želeo.

Izbegavaš da mi odgovoriš na pitanje.
Ne izbegavam, već jednostavno ne znam koji je trenutak bio preloman. To se jednostavno desilo, i evo, uspešno traje već pet meseci. Pre nego što smo započeli vezu, non-stop smo bili zajedno i još tada su mnogi komentarisali da ih nimalo ne bi iznenadilo da se jednog dana smuvamo jer smo veoma slični, da ne kažem - kao stvoreni jedno za drugo.

Da li ti se Rada sviđala i pre nego što si joj to priznao, dok je još bila u vezi sa prethodnim dečkom?
Da, ali nisam hteo ništa da forsiram jer je bila zauzeta, a ni ja nisam bio spreman da se vežem. Moj emotivni život je zaista bio zapostavljen i u drugom planu u odnosu na "Zvezde Granda".

Ko je bio inicijator započinjanja veze?
Neću to da otkrijem. Posle SMS dopisivanja shvatili smo da jedno prema drugom gajimo osećanja jača od onih koja vezuju prijatelje.

Čime te je Rada osvojila?
Ako zanemarimo fizički aspekt, to su definitivno neke osobine koje u potpunosti odgovaraju mom karakteru, tačnije mom temperamentu. Privuklo me je to što je pažljiva, iskrena i što je osoba od poverenja, u šta sam se uverio dok mi je bila najbolja drugarica. Veoma je harizmatična, što takođe tražim u devojkama.

Pošto si nedavno na Vračaru iznajmio stan, da nisi otpočeo zajednički život sa Radom?
Ne, u tom stanu živim sa mamom i sestrom. Trebalo bi da Rada uskoro takođe iznajmi stan za sebe. Inače, nas dvoje još uvek nismo osetili potrebu za zajedničkim životom, pa nam to i nije u planu, a i kada bude, ticaće se samo nas.

Pretpostavljam da Rada traži stan u tvom komšiluku?
Sve si rekla (smeh)...

Pošto joj je prethodni dečko bio naočitiji od tebe, da li si po Radinom nalogu odnedavno redovan u teretani?

Naravno da nisam. Daleko od toga da me je ona na to nagovorila. Krenuo sam u teretanu jer želim da se osećam bolje.

Nego, da ostavimo Radin i tvoj odnos po strani. Pratiš li "Zvezde Granda"?
Subotom uglavnom radim, pa ne stižem da gledam, ali sam zato nedeljom uveče pred televizorom kad se emituje "Narod pita". Mislim da je još uvek rano da se bilo ko favorizuje, ali moram priznati da me je Big mama oduševila. Ostalima bih poručio da samo budu ono što jesu i da ne dozvole da ih bilo ko menja jer to kod ljudi ne prolazi. Trenutno su svi na istom - na najgledanijoj televiziji i u najjačoj produkcijskoj kući, i sve što treba da urade je da ubede publiku da zaslužuju tu poziciju. Ako u tome uspeju, onda će definitivno postati zvezde, pobedili ili ne.

U emisiji "BN koktel" Dinča je nedavno izjavio da svake subote dok gleda "Zvezde Granda" brine šta će biti sa vama.
Dinča i Cobe su se bezveze istripovali. Po njihovoj logici, sa svakim novim licem koje kroči na estradnu scenu nestaju sva prethodna. Za sve ima mesta, važno je samo posedovati kvalitet i veru u sebe.

Priča se da se ne mirišeš sa Silvijom.
Priča se svašta. Silvija i ja smo u korektnim odnosima. To što sam najbliži sa Radom i Nemanjom ne znači da sa ostalima nisam u dobrim odnosima.

Da li si se navikao na solo nastupe?
Sam nastupam od septembra i srećan sam što publici konačno mogu da pokažem sve što znam. Ranije sam pevao svega nekoliko pesama, i to su uglavnom bili zabavnjaci. Sada izvodim i narodnjake, pa čak i neke ženske pesme. Najvažnije mi je da se ljudi koji dođu na moj nastup dobro zabave, a izgleda da je tako jer sam u nekoliko klubova u Srbiji postavio rekord u broju prodatih karata.

Jesi li bio iznenađen gestom tvog fan kluba "Krasive" koje su ti za rođendan poklonile bilbord?
Ne vidim zašto neki žmure pred činjenicom da imam fan klub i što se taj podatak zapostavlja. I te kako je važno da se to zna jer je malo onih koji time mogu da se pohvale. Srećan sam što postoje "krasive", ostali fanovi, klonovi... Što se konkretno bilborda tiče, to je najlepši poklon koji sam mogao da dobijem za rođendan, nešto najoriginalnije u mom životu.

Šta se dešava sa tvojim albumom, hoćeš li ga snimiti?
Snimio sam tri pesme, a na ostale još uvek čekam. Primetno je da u ponudi nema dobrih kompozicija, a moj i stav "Grand produkcije" je da ipak sačekamo one prave.

Nego, je l' tačno da te Dejan Milićević nagovara da se ofarbaš u crno?
Tako nekako... Jednom sam nešto pričao sa Dejanom, i on mi je predložio da se ofarbam u crno jer bi, kako je rekao, to bio dobar marketinški trik. Budući da nisam pristalica marketinških trikova, zahvalio sam mu se na predlogu. Za sada ne planiram nikakve drastične promene. Smeta mi što neki komentarišu da je "Milan stalno isti", a on je zapravo jedini drugačiji. Ali, izgleda da je problem što ima svoj stil.

Ti "neki" su, pretpostavljam, modni kritičari. Reklo bi se da im nisi baš omiljen.
Nisam im omiljen jer se nije našao nijedan dovoljno dobar koji bi od mene napravio nešto bolje od ovoga što sam sad. Kada se pojavi neko ko će uspeti u tome, taj će biti kompetentan da me komentariše.

Još će ispasti da je Milan Stanković modna ikona.
Ne smatram sebe ni zvezdom, ni modnom ikonom jer imam samo tri pesme i nešto više od godinu dana pojavljivanja u medijima.

Ti si baš narcis.
Narcisoidno je 90 odsto naše nacije, ali većina to nikada ne bi priznala drugima.

Izvor: Svet
Nazad na vrh Ići dole
 
ovo je jedan Milanov intervju iz novina "Svet"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Radin fan club :: Rada & Milan 4ever :: Rada & Milan u novinama-
Skoči na: