Radin fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli!!! Ovde ćete pronaći o Radi Manojlović i ponesto o zvezdama granda 2007. Voli vas vaš Admin...
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Grand Revija

Ići dole 
AutorPoruka
~Rada Is The Best~
Admin
~Rada Is The Best~


Broj poruka : 57
Datum upisa : 20.11.2008

Grand Revija Empty
PočaljiNaslov: Grand Revija   Grand Revija EmptyČet Nov 20, 2008 8:35 pm

Grand Revija 1tqp8
br. 71-Rada na naslovnoj strani



PRIČA SA NASLOVNE STRANE: Radmila Manojlović


Ljubav i pesma su me usrećili


Život je nije mazio i pazio, preživela je mnogo bura i oluja , ali ostala je čvrsto na svojim nogama. Zahvaljujući Zvedama Granda, odnosno svom talentu, preselila se u Beograd, gde živi u iznajmljenom stanu. Vrlo brzo se privikla na brz tempo života, priznala nam je da je zaljubljena, da vrlo često pati i da se rasplače kad pomisli na svoje najbliže koji u tom trenutku nisu pored nje. Najbolje ume da je opusti njena prijateljica Svetlana Bubanja – Bucka i kaže da joj je Milan Stanković najbolji prijatelj kojeg obožava...

Radmilu Manojlović mediji su već od prvog njenog pojavljivanja predstavili baš onakvom kakva zapravo jeste. Ukoliko se pitate kakva je ona devojka, evo, ukratko ćemo vam je opisati: prelepa, skromna, druželjubiva, izuzetno komunikativna, iskrena, simaptična... Takva je bila prvog dana, takva je ostala i dan-danas, što je velika retkost na estradi i, upravo iz tog razloga, ljudi je obožavaju.

Njen život se u potpunosti promenio otkako je postala jedna od Zvezda Granda. Rodom je iz malog mesta Četereže, koje se nalazi pored Požarevca; svoje detinjstvo, najlpeše, i one manje lepe trenutke provela je baš tamo. Pre nekoliko meseci ona se preselila u Beograd, odnosno iznajmila je stan u kojem živi sada. Važno je napomenuti da je prilično davno rekla kako nikada ne bi mogla da živi u Beogradu. Sada je sve drugačije, a koliko su Radmili teško pali preseljenje i nov život, ispričala nam je ona sama...

RM

– Istina je da sam u nekoliko navrata rekla da u Beogradu ne bih mogla da živim zbog gužve, brzog tempa života, ali sve se to odjednom promenilo, jer je i moj tempo života postao brz. Brzo sam se navikla na svoje novo mesto stanovanja, nisam dugo u stanu, nekih mesec dana, ali mi je dobro. Odmah po izlasku iz zgrade imam i teretane i prodavnice svega i svačega, što je dodatno popravilo moj utisak. Ja nemam baš vremena za teretanu, jer mi nastupi diktiraju tempo života. Dođem kući kasno, naspavam se, pa odmah spremanje za sledeći nastup.

Radmila je student ekonomskog fakulteta, dok nije bila Zvezda Granda ona je takođe privatno živela u Kragujevcu, kaže da joj je tamo teže bilo jer je za neke dve godine promenila pet stanova, naravno »zahvaljujući» lošim gazdama. Ovde takva iskustva nema, opuštena je i bavi se sobom i stvarima koje joj život znače. Otkrila nam je da je baš pre nekoliko dana imala jedan veliki šoping, jer joj je trebalo puno sitnica za novi stan.

RM

– Čim sam ušla u stan, odmah sam videla šta nedostaje, lepo sam sela, skuvala čaj i počela da pravim spisak svih potrebnih stvari. Na njemu je bilo svega, počev od tanjira, pribora za jelo, šerpi, tiganja, čaša, šolja, i još milion raznih sitnica.

Najteže joj je palo to što je razdvojena od oca, sestre i uže rodbine.

RM

– Tata, sestra i moja nana, moji kućni ljubimci, svi mi nedostaju, kada ostanem sama jako sam tužna jer bih želela da budem malo više sa njima. Ima i onih dana kada ne stižem ni da mislim na sebe. Pre dve-tri noći bila sam sama u sobi, setila sam se svih mojih najdražih, jako sam se rastužila, pa čak i toliko rasplakala da sam se jedva smirila i uspavala.
Period koji je iza nje i ispred nje mnogima bi bio izuzetno težak, u profesionalnom pogledu. Radmila kaže da su sigurno najpresudnije volja i spremnost na sve što se u svakom trenutku dogodi i ispreči.

RM

– Ja sam znala šta me čeka, ali to sam želela. Jako teško mi pada putovanje, sve ostalo je, što bi naš narod rekao, med i mleko. Recimo, pripremanje za nastup meni je najlakše jer volim da se oblačim i šminkam. Inače, ja sam Devica u horoskopu, što znači da sve mora biti perfektno. Pevanje volim najviše na svetu, tako da kada izađem na scenu sve mi je lako.

Ono o čemu prosto izbegava da priča, ono čega se trenutno najviše boji jesu avionski letovi. Kada uđe u avion, ona kaže da se pozdravi sa životom...

RM

– Prvi let avionom bio mi je najlakši. Svaki sledeći bio je toliko težak, naporan, da mi je skratio dve godine života. Bojim se visine, ne volim kada nisam čvrsto svojim nogama na zemlji. Ja se nadam da će me to uskoro proći, jer je za sada to najteža stvar u mom životu.

Radmila je student Ekonomskog fakulteta u Kragujevcu. Učenje joj ide od ruke, a ovih dana planira da se upiše na prestižni Beogradski fakultet »Megatrend».

RM

– Mislim da će sve to biti u najboljem redu. Bilo bi mi mnogo lakše, jer sada živim na relaciji Četereže - Kragujevac - Beograd, i jedva čekam da se prebacim na fakultet u Beogradu, a kada ga završim biću najsrećnija, baš kao i moji tata i sestra.

Potom smo prešli na neke druge teme. Radmila je, kao devojčica, imala puno snova, i maštala je o mnogim stvarima. Kažu da se ostvari ono što se mnogo želi. Da li se to dogodilo i sa Radmilinim snovima i željama?

RM

– S ponosom mogu reći da jeste. Kada to kažem, mislim na moj profesionalni uspeh. Pesma mi je izuzetno slušana, gde god odem na nastup, pesmu svi znaju od početka do kraja. Ljudi me prepoznaju na ulici, traže autograme, ja se trudim da ih nikada ne izneverim. Ipak, tek sam na putu da ostvarim sve svoje snove.

Zaljubljenost je neminovna pojava u životu devojaka njenih godina. Rada prizanje da ima puno udvarača, ljudi koji simpatije prema njoj iskazuju na razne načine, ali ona je prema svemu tome jako rezervisana, iz prostog razloga što je, kako tvrdi, zaljubljena. Pitali smo je da li se seća svoje prve ljubavi, na šta je ona zaćutala i nasmejala se...

RM

– Jaoj, pa gde me nađoste sa tom temom, to mi je bolna tačka. Ne znam šta da kažem, a da ne slažem. Kao klinkica imala sam simpatije, ali prvu ljubav doživela sam pre dve godine i to sa mojim sadašnjim dečkom. Zaljubljena sam sve to vreme, srećno zaljubljena. Ne mogu sakriti da imam dečka, volim ga. Ali ne bih o tome dalje pričala. On ne želi da se eksponira u javnosti i ja to poštujem, drago mi je zbog toga. Ja mislim da je dovoljno da kažem da sam zaljubljena, da sam voljena i da volim.

Radmila je mnogo puta za mnoge stvari u životu izrekla »Nikada više», baš kao u svojoj hit pesmi.


RM

– Mnogi kažu nikad ne reci nikad, ali ja sam tako zaista i mislila. Ima principa kojih se pridržavam, bez obzira na to da li je posredi privatni ili poslovni plan.

Evergrin Silvane Armenulić »Rane, rane moje teške rane, kako da prebolim...», kako Rada kaže, mogla bi da potpiše kao svoju autobiografsku pesmu. Radmila je, naime, veoma često plakala uz ovu pesmu zbog brojnih poteškoća koje su je snašle u životu. Mnogi kažu »Ma, lako je Radmili», ali ona priča da nije baš tako.

RM

– U finansijskom smislu možda mi je malo lakše, ali ja nikada nisam bila materijalista ni neko ko je gledao samo na novac. Ja sam se uvek snalazila, pa čak i kada sam imala 100 dinara u novčaniku. Da imam milion, ništa mi to ne bi značilo. Ali postoje neke druge stvari i poteškoće koje čoveka prate kroz život. Najbitnije je da svaki čovek, tokom celog svog životnog veka, ima prijatelje.



Radmila kaže da ima prijatelje i da se u tom smislu smatra bogatom osobom. Ono po čemu je pomalo fenomen jeste sledeće: nije uočila lažna prijateljstva otkako je postala popularna.

RM

– Nisam primetila nikakva ulagivanja. Zna se ko su moji pravi prijatelji.

Radina najbolja prijateljica jeste njena frizerka Svetlana Bubanja koja je uz nju od samog početka serijala Zvezda Granda.

RM

– Bucka je posebna u mom životu. Ona mi je frizerka, stilista, rame za plakanje kada zatreba. Sa njom se uvek slatko ispričam, pomogne mi svojim savetima. Kada odem kod nje, kao da sam otišla na detoksikaciju duše, ili seansu, preporođena sam. U mom i njenom životu ima dosta sličnosti, nažalost onih nesrećnih. Ona i njena sestra još kao male ostale su bez oca, ja i moja sestra ostale smo bez majke, a ima i drugih podudarnosti. Sva sreća pa je ona jako vedra, vrlo brzo skrene temu, nasmeje me...

Mnoge interesuje kako se međusobno slažu Zvezde Granda. Radmila za njihovo druženje ima samo reči hvale.

RM

– Fenomenalno se slažemo, i to još od prvog dana. Nema ni trunke neke pakosti, ljubomore... Sve najlepše!

Zanimalo nas je i to šta misli o Milanu Stankoviću, jer je u prethodnom broju »Grand Revije» ovaj njen mladi kolega izjavio kako je Rada »bomba», odnosno da je izuzetno dobra i prevashodno lepa devojka.

RM

– Milana obožavam. Sa njim se najviše družim, oboje smo Device u horoskopu. Jedan sjajan dečko, pun harizme, duhovit, zabavan, ma on je uistinu jedinstven.

Piše: Miljan Džudović
Foto: Arhiva »Grand Revije»
Nazad na vrh Ići dole
 
Grand Revija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Radin fan club :: Rada :: Rada u novinama-
Skoči na: